Medewerkers SAS bv


Heine Lageveen

Heine Lageveen

Directeur / Constructeur / 3D modelleur

0224-745041
06-54317263
hlageveen@sasbv.net

Hielke de Jong

Hielke de Jong

Project Begeleiding / Detailberekeningen

0224-745047
06-37354050
hdejong@sasbv.net

Kees Langebeeke

Kees Langebeeke

Constructeur

 

0224-745046
klangebeeke@sasbv.net

Dirk Blaauboer

Dirk Blaauboer

Constructeur

 

0224-745048
dblaauboer@sasbv.net

Jeffrey van Look

Jeffrey van Look

Bouwkundige
Tekla Modelleur

0224-745043
jvanlook@sasbv.net

Theo Prins

Theo Prins

Tekla Modelleur / Applicatiebeheer en Web

0224-745044
tprins@sasbv.net

Jeroen Houtsma

Jeroen Houtsma

Constructeur
Tekla Modelleur

0224-745049
jhoutsma@sasbv.net

Justin Daalder

Justin Daalder

Tekla Modelleur
(Junior)

0224-745051
jdaalder@sasbv.net

Rowena Poelen

Rowena Poelen

Constructeur

0224-745050
rpoelen@sasbv.net

Andre Jans

Andre Jans

Tekla Modelleur

0224-745042
ajans@sasbv.net

Arjen Ligthart

Arjen Ligthart

Tekla Modelleur

0224-745044
aligthart@sasbv.net